Since 1976. a Non-Profit organization dedicated to supporting the artistic, cultural and historical heritage of Sausalito.

Our FOUNDERSS

Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. 

 


oUR bOARD OF dIRECTORS & Officers

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sed odio dui. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit.

 

Annette Rose, President       arose@antenna-theater.org

Don Duncan, Vice President   donduncan22@gmail.com

Mary Hudson, Secretary   mlhudson@earthlink.net

Felicity Kirsch, Treasurer   felicity_kirsch@comcast.net

Susan Frank   sdf4500@gmail.com

Sonja Hanson   sonyahanson@hotmail.co

Kayla Kahn   Kayla.kahn@earthlink.net

Don Olsen   don@DKOarchitects.com

Bob Woodrum   Bob338@yahoo.com